Eski Sistemi Ne Yapabilirim?

Ahmet5550

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Elimde eski bir sistem var. Elimden çıkarmak istiyorum, boşuna yer kaplıyor. Ne yapabilirim? Parça parça satmak istemiyorum. Çok uzun sürer. Hurdacılar vs. kaç paraya alır? Birde Kayaşehir/Başakşehir yakınlarında alan yer varsa nerededir?

Hacım ya sat ya da varsa yardıma muhtaç biri sevabına ver gitsin. Hurdacılara çok bir fiyata satamazsın onlara RTX 2080'de GTX 260'da aynı fiyat sonuçta.

Ben TV yanına koymuştum kasayı, TV'ye bağladıktan sonra ayarlardan VGA getirip bilgisayara geçiyordum ve Müzik, Video yada Film gibi şeyler için ev sineması sistemi olarak kullanıyordum.

Elimde eski bir sistem var. Elimden çıkarmak istiyorum, boşuna yer kaplıyor. Ne yapabilirim? Parça parça satmak istemiyorum. Çok uzun sürer. Hurdacılar vs. kaç paraya alır? Birde Kayaşehir/Başakşehir yakınlarında alan yer varsa nerededir?
Çalışıyorsa 2. elden 300-500 liraya satmaya çalış. Hurdacıya vermek yerine birine hediye et daha iyi. Hurdacı taş çatlasa 20-30 lira verir.

Hurdacı çalışıp çalışmasını önemser mi bilmiyorum, onlar kiloyla falan alıyolardı.
Doğrusu bende bilmiyorum çalışıyor mu? Bende monitör olmadığından bakamıyorum. Kaç para verdikleride çok önemli değil. Elimden çıksın yeter.
Eğer değmeyecek kadar düşük bir bütçe teklif ederlerse size farklı önerilerim olur;
Lubuntu yükleyip film bilgisayarı yapılabilir.
Hatırladığım kadarıyla Youtube'de 720p videolarda kasıyordu. Gerek yok. Ne kadar verirlerse versinler, yeterki elimden çıksın.
Hacım ya sat ya da varsa yardıma muhtaç biri sevabına ver gitsin. Hurdacılara çok bir fiyata satamazsın onlara RTX 2080'de GTX 260'da aynı fiyat sonuçta.
Fazla fiyat istemiyorum zaten. Ama birine vermek hiç aklıma gelmemişti. Olabilir.
Doğrusu bende bilmiyorum çalışıyor mu? Bende monitör olmadığından bakamıyorum. Kaç para verdikleride çok önemli değil. Elimden çıksın yeter.

Hatırladığım kadarıyla Youtube'de 720p videolarda kasıyordu. Gerek yok. Ne kadar verirlerse versinler, yeterki elimden çıksın.

Fazla fiyat istemiyorum zaten. Ama birine vermek hiç aklıma gelmemişti. Olabilir.
İhtiyacı olan birilerini biliyorsanız İstanbul'da verebilirim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı