Eski SSD'deki her şey yeni SSD'ye nasıl aktarılır?

Şu anki sistem de bir sorun yoksa verim alıyorsan klonlayabilirsin. Format ile uğraşmazsın.
Okuma ve yazma hızı daha iyise (araştırmadım kusura bakamayın) direkt kurun temizden.
Saçma bir nedenden dolayı uyarı aldığım için cevap veremedim kusura bakmayın.

Şu anki sistem de bir sorun yoksa verim alıyorsan klonlayabilirsin. Format ile uğraşmazsın.
Sistemde bariz bir sıkıntı yok ama 1 yıldır format atmadım ve zamanı gelmiş gibi hissediyorum.

Hocam iyi şanslar derken? Şansa m ihtiyacım var?

Zaten yeni aldığına kursun 2.nin zaten GB az Windows kur dolar. Okuma, yazma hızına bakablirsiniz hocam ben farkını gördüm.

Hocam yeni aldığım SSD'de eskisine göre okuma hızında %600 artış var. Bu yüzden bütün herşeyi onun içine aktarıp PC'yi genel olarak hızlandırmak istiyorum.

Ben zaten ondan yeni diske klonlama yapabilir bir sorun teşkil etmez hocam okuma yazma hızını etkilemez yeni SSD'de de performans alır.

Hocam Samsung Data Migration üzerinden klonlamayı denedim, her şey aktarıldı ancak sistem hala eski SSD'de gözüküyor.

Üst taraftaki bu bilgisayarı sıfırla seçeneği çok kolay duruyor. Eski SSD'nin kablosunu çekersem sistem otomatik olarak yeni SSD'ye kurulur mu?

Dosya Ekleri

• Ayarlar 2.08.2023 17_36_13.png
    61 KB · Görüntüleme: 9
Son düzenleme:

Hocam geç cevap verdim direk USB'ye yükleyin temiz BIOS'tan atın. Yoksa hiçbir anlamı yok. USB'i yoksa atın geçsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…