Eski sürüm Windows 11 ISO nereden bulunur?

21ebu

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, işlemcim desteklemediğinden elimden gelen her neyi yaparsam yapayım hiçbir şekilde yeni ISO'lardan kuramıyorum. Bana 2019 ISO lazım. Kurup güncellersem sorun düzelecek gibi. İnternette bulamadım, Windows 11 Türkçe ISO bulmamda yardımcı olabilecek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
11 ilk çıktığında da bu tür gereksinimler vardı, sonucun değişeceğini düşünmüyorum. Sisteme kuranlarda bypass yapıp kuruyorlardı sizde yapabilirsiniz. Eski ISO ıcın Windows ISO Downloader adında bir program vardı onu araştirabilirsiniz.

11 ilk çıktığında da bu tür gereksinimler vardı, sonucun değişeceğini düşünmüyorum. Sisteme kuranlarda bypass yapıp kuruyorlardı sizde yapabilirsiniz. Eski ISO ıcın Windows ISO Downloader adında bir program vardı onu araştirabilirsiniz.
İlk çıktığında sorunsuz bir şekilde kurmuştum ve neredeyse 1-5 yıl kullanmıştım. Daha sonra sıkıldığımdan Win10 geçmiştim ama artık ISO'lar da güncellendiği için geçemiyordum bir türlü. Yükseltme olmadığı için direkt sıfırdan format atacağı için kararsızım şu an. Program önerin için teşekkür ederim.

Merhaba, işlemcim desteklemediğinden elimden gelen her neyi yaparsam yapayım hiçbir şekilde yeni ISO'lardan kuramıyorum. Bana 2019 ISO lazım. Kurup güncellersem sorun düzelecek gibi. İnternette bulamadım, Windows 11 Türkçe ISO bulmamda yardımcı olabilecek var mı?

Hocam kursanız bile güncellemede sıkıntılar çıkabilir çünkü 2019'dan 2024'e bayağı güncelleme farkı bulunuyor ki 2019'dan 23H2 güncellenebileceğini sanmıyorum.

Beyler.. :(

1712263205332.png

Geri
Yukarı