Eski VCD Player'ı bilgisayar hoparlörü olarak kullanmak

salih213

Hectopat
Elimde eski model VCD Player var. Ben bunu değerlendirmek istiyorum. Bilgisayar hoparlörü olarak nasıl kullanabilirim?

Pek sağlıklı bir işlem değil gibi, VCD Player bilgisayarı hoparlör gibi kullanırsa üzülürüz.

Bu cihazların çıkışlarına ve elektronik sistemine güvenilmez.

Hoparlörü sökülüp uygun voltajlarla bir ses kartına takılabilir ancak ben anlayamadım VCD oynatıcı nasıl ses çalabiliyor kısmını.

VCD Player çok eski bir donanım, 200 liralık ses sistemiyle daha kaliteli sonuç alırsınız.

Oynatıcının üzerinde hoparlörleri var ve bunu değerlendirmek istiyorsanız kablolarını kesip ufak amfi devresi alıp ona lehimlersiniz, başka türlü o cihazdan fayda gelmez.

Kullanmak için monitöre bağlayıp her seferinde onu aktive etmek, onun çekeceği ekstra elektrik bence çok mantıksız.

200 liraya ses sistemi hangi sitelere bakabilirim?
Hocam biraz fiyatlara bakayım dedim ama, en iyi yer bit pazarı gibi geldi belki ufak bi tamir ister ama kesinlikle öyle yapın söyleyeyim. O fiyatlar ne öyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…