Eskiden hayalinizdeki araba ve şimdi hayalinizdeki araba

Eskiden F10 kasa BMW 520 serisi isterdim. Gerçeklik perdesi aralandıktan sonra gördüm ki hayalim baya uzakta. Şimdi BMW E34 kasa 520 serisi hayalim.

Eskiden beri ZL1 Camaro istiyordum ama bu ekonomik koşullardan dolayı büyük ihtimal çakal kasa BMW M3 alacağım.

@xxxtentac!on sana kötü bir haberim var. E30 M3'lerin düzgün olanları genellikle yüksek km'de ve satılığı çok az. En az 850-900K para ayırman lazım. Tabi zamanla değerlenir ancak almaya değmez. Onun yerine E92 M3 almak daha mantıklı olur.

Küçüklükten beri arabalarla pek aram yok fakat eskiden üstü siyah camlı olan beyaz Mercedes modelleri çok hoşuma giderdi. Şimdi daha çok motorcuyum.

Eskiden Lambo, Ferrari falandı şimdi ise GTR, Mustang Shelby GT500, Supra vb. muscle ve jdm arabaları.

Hocam peki 316'lar nasıl? 316 E30 falan. Çok pahalı değil. 25K-50K gibi fiyatları var.

Eskiden : GT-R R35
Şimdi: GT-R R35
Sevdamız zamanla değişecek kadar güçsüz değildir.

Eskiden Turbo motorlu E30 şimdi M5 F10.

Hocam peki 316'lar nasıl? 316 E30 falan. Çok pahalı değil. 25K-50K gibi fiyatları var.
Düzgün bulamazsın o fiyata. Genellikle kötü durumda oluyorlar hocam. İyi bir E30 316i yanlış hatırlamıyorsam 70-110K arası diye biliyorum. Daha fazlası abartı. Swapsız orjinal bulman biraz zor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…