Eskiden oynadığım oyunun adını unuttum

Asxte

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel(R) Core(TM) i5-9600KF Cpu @ 3.70GHz
AMD Radeon RX6600 8GB
ASUS Prime B365M-K
DDR4 16GB Ram
ST2000DM0008-UB102 2TB Harddisk
Toshiba-RC500 500GB SSD
Xigmatek X-Power 650W 80+
Acer Nitro RG321qu 31.5" 170Hz 1ms
Gamepower Calypso Blue Switch
Logitech G102
Rampage SN-R10
Salondan çaldığım koltuk
Meslek
Oto Elektronik
Öncelikle selam herkese, eskiden oynadığım (5-6 yıl önce veya başka tarihlerde) bir oyun vardı. FPS oyununuydu, pek hatılamıyorum. Hatırladığım kadar yazacağım.
Oyun başlarken bir yerde uyanıyorduk, ameliyat ışığı gibi bir şeyi yüzümüze doğru tutuyorlardı. Tahmini 2 kişi vardı, sonrasını tam hatırlamıyorum. Herhalde yangın çıkıyordu, biz ordan kaçıyorduk. Dışarda da arabayla biri bekliyordu. Arabasına binip gidiyorduk. Sonra bizi bırakıyordu böyle tesis gibi bir yerde. Havada gece, o da gidiyordu. Gittikten sonra orada başlıyordu, devamını hatırlamıyorum maalesef. Hatırladığım birkaç sahne var, tel gibi bir yerden geçiyorduk. Terörist gibi adamlarla savaşıyorduk. Trenden trene atlayıp savaşıyorduk. Yani hatırladıklarım bu kadar. CD'side vardı. Birkaç gündür taktım bu oyuna, hatırlamaya çalışıyorum. Umarım sizde hatırlıyorsunuzdur. Anlatım için kusuruma bakmayın. Çoğunu hatırlamadığım için cümlede tam kuramıyorum. Şimdiden yardımınız için teşekkürler.
Biraz uzattım :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı