Oyun ETail İndirimleri

Hello Neighbor serisine bakabilirsiniz. Zengin hikaye ve biraz gerilim. Tek sıkıntı sanırım serinin en önemli oyununu uyguna temin edemezsiniz.

2. oyun alınır mı? Hocam ilk oyunu eskiden PS4 de çok sevmiştim bug yuzunden saveim gidince uzulmustum.

2. oyun alınır mı? Hocam ilk oyunu eskiden PS4 de çok sevmiştim bug yuzunden saveim gidince uzulmustum.

2.'yi bugün aldım hocam. Bayağı iyi indirimde, Steam'de zamlanmadan önce gördüğü dip fiyattan bile daha düşük. Kötü bir iş çıkarttıklarını zannetmiyorum.

2.'yi bugün aldım hocam. Bayağı iyi indirimde, Steam'de zamlanmadan önce gördüğü dip fiyattan bile daha düşük. Kötü bir iş çıkarttıklarını zannetmiyorum.

Aliyorken en ust paketi alayım dedim ama bulamadım e tailde link atar misiniz 2.oyun + DLC.

Aliyorken en ust paketi alayım dedim ama bulamadım e tailde link atar misiniz 2.oyun + DLC.

Gördüğüm kadarıyla eTail'da Deluxe sürüm yok hocam. Daha sonra indirim kovalayarak Steam'den alabilirsiniz. Ben de öyle yapmayı düşünüyorum. İleride uygun fiyata düşecektir tahminimce.

Gördüğüm kadarıyla ETail'da Deluxe sürüm yok hocam. Daha sonra indirim kovalayarak Steam'den alabilirsiniz. Ben de öyle yapmayı düşünüyorum. İleride uygun fiyata düşecektir tahminimce.

Tamamdır teşekkürler.

Son düzenleme:
Detroit Become Human indirimi ne zaman biter sizce?

Detroit Become Human indirimi ne zaman biter sizce?
Oyun sayfasında bitmeden bir süre önce (yanlış hatırlamıyorsam 2 gün falan) bildirilecektir. Arada bir kontrol etmenizde fayda var. Yalnız indirim süresinden daha önemli bir husus stok bitmesidir. Bunu da göz önünde bulundurmalısınız.

Peki bu oyunu şimdi satın alsam istediğim zaman hesabıma ekleyebilir miyim?

Peki bu oyunu şimdi satın alsam istediğim zaman hesabıma ekleyebilir miyim?
Tabii ki, satın aldıktan sonra istediğiniz zaman etkinleştirebilirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…