Diğer Etail'de Razer gold ürünleri %2.5 indirimli satılıyor

Frstghost

Hectopat
Makaleler
2
Razer Gold'un Resident Evil kampanyasından daha fazla yararlanmak isteyenlere özel eTail.com.tr Razer Gold indirimleri başladı.

***Razer25*** kupon kodu ile bütün Razer Gold ürünlerini ***%2.5*** indirimle satın alabilirsiniz.

Hepsiburada da nays kartıyla %10 ucuza alabilirsiniz.
Nereden almak istediğiz size kalmış.

Hepsiburada'dan aldım ben 250 TL Razer gold ancak %10 geri ödeme gelmedi, canlı destek gelmeyebilir gibi konuştu dün tam hatırlayamadım şimdi; daha önce de olmuştu 5. gün gelmişti. Hepsiburada ile mi alakalı acaba bilemedim.

Ne zaman aldin? En erken 3 gün içinde geliyor para.

Ne zaman aldin? En erken 3 gün içinde geliyor para.
Dün akşam 9 gibi. Aylık geri ödeme limiti falan mı var tam anlamadım, Steam üzerinden yüklü alım yaptım limitin üstünde o geldi. Alışveriş sitesi üzerinden yapılınca ayrı bir limit sistemi olması gerek miyor mu?

Almayın, razerdan alınan bu oyunlar steam hesabınızdan kaldırılıyor. Şu anlık sadece bekleyin.
çok saçma değil mi ama? ben almadım ama hani alanlar için steam key vermiyor mu site? steam neden kütüphaneden kaldırıyor ki? para iadeleri nasıl olacak?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…