Eternal Fire 2 - 0 Entropiq

Bu takımı izlemek keyif veriyor. Hepsi zaten bireysel olarak çok yetenekli. Takım kimyası da oturmaya başladı. Çok daha iyi olacaklardır. Özellikle bu turnuvada oynayıp yendikleri takımlar çok üst seviye takımlardı. Bu yüzden ilerisi için umutlu olmamak mümkün değil.

Sorun yok hocam. Bu da bizim sporumuz.
Spor dediğin sanalda olur artık zaten. Her ne kadar online oynamasam da gerçekteki sporlardan, tenis dışında keyiflisi kalmadı. Hep bir şike hep bir rezalet özellikle türkiyede. Takımı kazandı diye havaya pompalı ile ateş açanlardan tut insanları sabahlara kadar uyutmayanlara... Soğudum yeminle tenis dışındaki tüm sporlardan.

Ben son zamanlarda issa gitmeden önce, artık sabırları bitecek dağılacaklar diye korktum ama xfloud hamlesi mükemmel oturdu. Xfloud zaten çok iyi Support tam görev adamı, aim de iyi iletişimde oturunca harika takım oldu. Artık Pro lig de major de uzak değil. Umarım böyle devam ederler.

Bu Stockholm'daki major ile maçları takip etmeye başladım o yüzden pek bilmiyorum. Eternal Fire majorda oynayan 1-2 takımla oynadı ve yendi. 2022'deki majorlar için eleme oynama gibi bir ihtimal var mı yoksa daha erken mi bilgisi olan var mı?

Geri
Yukarı