Ethereum için hangi sanal cüzdan kullanılmalı?

dandikbirisim

Picopat
Daha fazla  
Ethereum için sanal cüzdan kullanacağım ama mobilde, MetaMask hakkında da mobil için oldukça kötü şeyler duydum. Ne önerirsiniz? Yine de MetaMask kullanmalı mıyım?

Hocam Trust Wallet i şiddetle öneririm. Binance destekli bir offline cüzdan. Uygulama üzerinden kullanılıyor uygulaması var yani. Güvenlik olarak diğer uygulamalara göre daha özellikli. Hatta kendi coin i de var TWT(Trust Wallet Token).

Metamask ile ilgili sizi endişelendiren durum ne ? 12 kelimenizi Metamask ile aynı platformda saklamazsanız ve kimseye paylaşmassanız sorun yok.. Firefox+Metamask yenilmez ikili.. çıktığı günden beri kullanıyorum 7-8 yıl olmuştur.. bana hiç sorun yaşatmadı..

Ben SOL ağı için Phantom, ETH için metamask kullanıyorum.. Bu ikisininde tek vasfı cüzdan olmak.. arka planda bağımlı olduğu bir sistem koin vs yok..

Mobilden kullanacaksanız, 122 kelimeyi mobile yazmayın yeter, Atıyorum mail atın inboxtan okuyun.. ya da klasik eski kafa, cüzdana kağıtta taşı..

Eğer ciddi miktarları atacaksanız direk LEDGER alın, tertemiz.. offline cüzdan..

Son düzenleyen: Moderatör:
Metamask ile ilgili sizi endişelendiren durum ne?
Mobilden kullanan arkadaşımda işlem geçmişi gözükmüyor, para çekse oraya düşmüyor bazen. Bizzat şahit olduğum için emin olamadım.
Firefox + Metamask yenilmez ikili.
Firefox'un yatırımcıları arasında Google da vardı yanlış hatırlamıyorsam. Brave tavsiye ederim, hem direkt Tor ağı dahil hem de kurulduğu gibi güvenlik ayarları açık geliyor.
ETH için Metamask kullanıyorum.
Ben de onu planlıyordum ama emin olamadım dediğim gibi.

Geri
Yukarı