Ethereum Mining'de vergi ödenir mi?

ArdaDemirci

Hectopat
Kek günü
Ethereum Mining'e başladım. Böyle devam edersem aylık 200-300TL falan para kazanacağım. Vergi vermek gerekiyor mu yoksa Mining'de vergi almıyorlar mı? İnternette net bir şey yazmıyor benim gördüğüm kadarıyla.

yaktığınız elektiriği çıkardığımızda net kazanç mı bu? içinde elektrik faturası var mı?
Elektrik faturasının ne kadar geleceğini bilmiyorum ancak faturasız hali bu gibi gözüküyor ortalama olarak.

Elektrik faturasının ne kadar geleceğini bilmiyorum ancak faturasız hali bu gibi gözüküyor ortalama olarak.
Kaç ekran kartı ile yapıyorsun bu madencilik işini ben 3 kartla yaptım 1 hafta full açık kaldı hepsinin 30,31mh/s ile kazıyordu. 250 tl geliyordu (2019)

kaç ekran kartı ile yapıyorsun bu madencilik işini ben 3 kartla yaptım 1 hafta full açık kaldı hepsinin mh/s
Ben tek ekran kartıyla yapıyorum. Amacım zaten büyük paralar kazanmak değil. 100-200tl de yeter yani bana. Ekran kartı çok zarar görmesin diye 24 saat açık da bırakmıyorum.

Ben tek ekran kartıyla yapıyorum. Amacım zaten büyük paralar kazanmak değil. 100-200tl de yeter yani bana. Ekran kartı çok zarar görmesin diye 24 saat açık da bırakmıyorum.
Elektrik paranızı çıkartacağını düşünmüyorum, bu işler için büyük paralar harcamak gerek.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…