Ethermine havuzunda hangi işçinin ne kadar kazandığını görme

Kefme

Hectopat
Merhabalar, kardeşimle 1660 Super ekran kartlarımızla kendi Windows PC lerimiz üzerinden Ethermine havuzunda kazım yapmak istiyoruz. Kardeşim daha bağlanmadı yarın bağlanacak. Aynı havuzda kazmamızın sebebi minimum çekim ücretine daha hızlı ulaşmak. Ancak ikimiz de farklı aralıklarla kazım yapacağımız için (o çok oyun oynuyor ben ise arada bir giriyorum) geliri ikiye bölersek tam sonuç çıkmıyor. Ethermine da hangi işçinin toplam ne kadar Ethereum kazandırdığını günlük, aylık gösteren bir pencere var mı? Ben bulamadım.

Merhabalar, kardeşimle 1660 Super ekran kartlarımızla kendi Windows PC lerimiz üzerinden Ethermine havuzunda kazım yapmak istiyoruz. Kardeşim daha bağlanmadı yarın bağlanacak. Aynı havuzda kazmamızın sebebi minimum çekim ücretine daha hızlı ulaşmak. Ancak ikimiz de farklı aralıklarla kazım yapacağımız için (o çok oyun oynuyor ben ise arada bir giriyorum) geliri ikiye bölersek tam sonuç çıkmıyor. Ethermine da hangi işçinin toplam ne kadar Ethereum kazandırdığını günlük, aylık gösteren bir pencere var mı? Ben bulamadım.
ne gerek var sonuçta 24 saatte 0.01 yapamayacağınız için 2 nizde 28 gün bekleyeceksiniz.

ne gerek var sonuçta 24 saatte 0.01 yapamayacağınız için 2 nizde 28 gün bekleyeceksiniz.
28 gün sonunda kim ne kadar kazdıysa ona göre verelim diye
Ortalama hashrate üzerinden hesaplayabilirsiniz. Örneğin elinizde 1.000 TL olduğunda kardeşinin ortalaması 40, seninki 60 ise sen 600, o 400 TL alır.
ona tam olarak nereden bakacağım peki?

Kart default 30 mh kardeşin günde 10 saat oyun oynasa 14 saatx28/24=16.3 gün yapar.
Şu an 0.00070-80 arası geziyor ortalama 75 desen 16.3X0.00075 = 0, 1225 yapar.
Sen zaten 28 sorunun yok.

Not: Bu arada sayaç takamıyorsun yok öyle bir şey :p

Bu tarz bir şeye girişmenize gerek yok. Beraber de kazsanız tek tek de kazsanız ayın 28'inde ödeme alacaksınız. İkiniz de ayrı ayrı kazabilirsiniz yani. Veya binance pool da kullanabilirsiniz. Gelir %10 daha düşük oluyor ama binance pool'da.

Geri
Yukarı