Ethermine ödememi yapmadı

bloodrap

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba,
Ağustos ayında yaptığım kazıların parasını Ethermine ödemedi. Sistem mi değişti ben anlamadım. Ticket açtım Temmuz'daki ödemenin detayını paylaşıyorlar. Ne yapmam lazım?

1630490710280.png

Manuel olarak GWEI seçmeniz gerekli.

Sistem değişti artık transfer ücretlerini siz ödüyorsunuz. O baktığınız kısımda Payout yazan yerden otomatik çekme talimatı oluşturmanız lazım. 35-40'a ayarlarsanız birkaç gün içerisinde çekersiniz.

Nereden nasıl yapacağım?
Setting kısmından Payment Method'a girin. Orada Ethereum Mainnet sekmesindeki Gas Price... kısmına girip bir değer seçin kendinize göre.

Buradan bakabilirsiniz ücretlere.

Setting kısmından Payment Method'a girin. Orada Ethereum Mainnet sekmesindeki Gas Price... kısmına girip bir değer seçin kendinize göre.

Buradan bakabilirsiniz ücretlere.

en baştaki 1 idi. Onu 0,01 yaptım. Gaz fiyatını 40 yaptım. Kaydetmek için IP doğrulama istiyor. Nereden bulacağım IP'yi

1630491441011.png

Çok teşekkür ederim. Diğer ayarlarım doğru dimi? Bir de 2miners pool kullanmaya başladım. Siz ethermine da devam mı ediyorsunuz?
Ben Ethermine ile devam ediyorum. Diğer ayarlarınız doğru ancak daha az gas ödemek için limiti 0.02236 da yapabilirsiniz. Tek seferde alıp bir daha kullanmayacaksınız zaten.

Geri
Yukarı