Ethernet ışığı sürekli yanıp sönüyor

sipport99

Hectopat
Daha fazla  
Her şeyi en baştan anlatayım. Vatan bilgisayardan yeni bir bilgisayar sipariş ettim. İşte geldi falan filan flashımdan bişey atmam gerekti bilgisayara. Ama flashımda musallat.exe denen bir illet var onu da biliyorum. Yine de önemli olduğu için açtım flashı işte sonra bi baktım modeme , Ethernet ışığı delirmişcesine yanıp sönüyor. Belki saniyede 5 kere falan yanıp sönüyordur hatta o derece. Eski bilgisayarı kullanırken de aynı problemler vardı. son zamanlarda oluşmuştu. Önce Ethernet ışığı deli gibi yanıp söndüğünden ping yerinde durmuyor ; ardından da önce ADSL ışığı kapanıyor sonra da İnternet ışığı kapanıyor. Bu çok sık olmaya başladı ve artık sinirimi bozuyor. 10 dakikada bir internetim gidiyor ve 1-2 dk boyunca o ışıkların geri yanmasını bekliyorum. Tam GTA 5 i alıcam oynıcam bide bu çıktı. Anlamadığım şey ise sıkıntı virüs mü yoksa modemimde mi bi sorun var ?
Son 1 ay içinde internet hızımı 8mbps'den 16mbps'e yükseltmiştim modem desteklemiyor olabilir mi diye düşünmedim değil açıkcası.

Modem Türüm : Air 5341
İnternetim : TTNet 16 mbps

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı