Ethernet kablosu paket kaybı yapar mı?

OrcnYlmz

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba normal CAT5 Ethernet kablom var sanırım pek iyi değilmiş, oyundayken birisi Wi-Fi ile bağlanınca paket kaybı oluyor CAT6 Ethernet kablosu sipariş ettim çözüm olur mu acaba? Modemle bilgisayarım çok yakin.

Bunun birden fazla sebebi olabilir, kablo da bunların sebeplerinden birisi. Kullandığınız internet tarifesi ve modem nedir?

Merhaba normal CAT5 Ethernet kablom var sanırım pek iyi değilmiş, oyundayken birisi Wi-Fi ile bağlanınca paket kaybı oluyor CAT6 Ethernet kablosu sipariş ettim çözüm olur mu acaba? Modemle bilgisayarım çok yakin.
CAT5 kablo kullanıyorum gayette memnunum hız kaybı yaşamıyorum

CAT5 35 Mbps için yeterli bir kablo. DSL bağlantı kullandığınız için bence yaşadığınız normal bir durum.

Modemi ne zaman satın almıştınız? Eğer kablo sorunu çözmezse modemle alakalı bir problem olabilir.

3, 4 sene olmuştur önümüzdeki ay modem değiştirmeyi düşünüyorum herkese cevapları için teşekkür ederim.

Modeme takılan DSL kablosunda hafif bir sorun var gibi en ufak temaslarda yerinden çıkıyordu iyice takıp ucundan bantladım çıkmasın diye eskiye göre daha iyi oldu.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı