Ethernet kablosu takılı ama internet yok

Mr Talha

Femtopat
Daha fazla  
Ethernet kablosu takılı her şey tam suruculerı sıldım tekrar yukledim ama nafile yok kabloda sorun var dedım baska PC y0e de taktım orada internet vardı amma ve lakin bu PC'ye takınca kabloyu okumasın ragmen (yani anladıgım kadarıyla algılıyor cok kesın emın degilim) internet yok diyor aşırı garip uzun suredir ugraştım ama beceremedim. Var mı bir şeyler anlayan?

Ethernet kablosu takılı her şey tam suruculerı sıldım tekrar yukledim ama nafile yok kabloda sorun var dedım baska PC y0e de taktım orada internet vardı amma ve lakin bu PC'ye takınca kabloyu okumasın ragmen (yani anladıgım kadarıyla algılıyor cok kesın emın degilim) internet yok diyor aşırı garip uzun suredir ugraştım ama beceremedim. Var mı bir şeyler anlayan?

Ethernet ayarlarından Speed & duplex ayarını Auto negotationdan 100 Mbps'e çekin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bunu izledin mi?

İzledim uyguladım lakın yok sondakı yaptıgı seyi yapamadım cunku Windows 11 kullanıyorum

Ethernet ayarlarından Speed & duplex ayarını Auto negotationdan 100 Mbps'e çekin.
ethernet ayarlarına nasıl gidecegim win 11 var

Ya bir de ben bu işlemlerı yaparken kablo takmammı lazım yoksa cıkarmammı lazım

Son düzenleme:

Hepsinde de takılı idi sorunun bilgisayardan kaynaklandıgına emınım cunku baska PC yede taktım internet vardi
Ama saçma bir sekılde kablo takılı kabloyu goruyor ama ınternet yok 2 gundur bu sorunu yasıyorum kafayı yıyecegım wifi uzerinden kullanayım dıyorum bu sefer oyunlarda asırı cok ping alıyorum

Geri
Yukarı