Ethernet kablosu tavsiyesi

Seni yanıltmak gibi olmasın ama şu an bu konuyla ilgili sinir krizi geçiriyorum. Teknostore'dan 10 metrelik Ugreen CAT6 kablo aldım ve internet zırt pırt kesiliyor. Telefondan çatır çatır Wi-Fi kullanırken masaüstünden bir işlem bile yaptırmıyor. Alırken satıcısına çok dikkat et, 40 liran araya gitmesin.

Sorunum başka bir şeyden dolayı çıkarsa mesajımı düzenleyeceğim ama başka seçenek yok gibi gözüküyor.
Aldığınız marka ile ilgili bir problem olabilir mi acaba ona göre marka seçimimi düzgün yapayım.

Aldığınız marka ile ilgili bir problem olabilir mi acaba ona göre marka seçimimi düzgün yapayım.
Aldığım kablo kaliteli, forumda çok önerildi. Ama yine de bu sorunu yaşıyorum.

Sana tavsiyem alırsan benim gibi poşetini falan yırtma, kolayca iade edersin. Altı, üstü kablo ne olabilir ki diye düşünmemek lazım.

Kablosuz bağlantı.
Veri kaybı yaşayacağımdan yanaşmıyorum hocam.
Aldığım kablo kaliteli, forumda çok önerildi. Ama yine de bu sorunu yaşıyorum.

Sana tavsiyem alırsan benim gibi poşetini falan yırtma, kolayca iade edersin. Altı, üstü kablo ne olabilir ki diye düşünmemek lazım.
Haklısınız hocam tavsiyeniz için teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı