Çözüldü Ethernet kartı tavsiyesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

yigitfahris

Decapat
PCI-e tabanlı bir ethernet kartı almam önerildi ancak Anakartımın üzerinde herhangi bir takma yeri mevcut değil.
Anakartım : H61M P20
Ne yapmamı tavsiye edersiniz?

Bu anakart değil mi ? Buysa ethernet girişi zaten var.

Anakartının sitesinde PCI-e bağlantı noktası var olarak görünüyor. Sen girişe başka bir cihazmı bağladın?
Bu anakart değil mi ? Buysa ethernet girişi zaten var.
Pardon kusura bakmayın ekran kartının hemen altında olduğu için görmemişim. Çok fazla bütçe yok İnternet hızı olarakta 16 mbps'den fazla alamıyorum zaten ona göre bir kart önerebilir misiniz?

Pardon kusura bakmayın ekran kartının hemen altında olduğu için görmemişim. Çok fazla bütçe yok internet hızı olarak da 16 Mbps'den fazla alamıyorum zaten ona göre bir kart önerebilir misiniz?

Estağfurullah insanlık hali :) ben ethernet kartlarından hiç anlamam, sadece anakartında giriş olduğunu söylemek istedim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı