Ethernet vs. Wi-Fi adaptörü

onurlu sorular

Hectopat
Arkadaşlar, Wi-Fi adaptörü ile modeme bağlanıyorum bilgisayarda ama fazla iyi değil. Markası Tenda 300Mbps Mini Wireless ama beğenmedim. Twitch'de yayın izlerken donmalar oluyor 360'dan yukarısı sorun diyorum ki internet kablosu ile modeme bağlanayım daha mı iyi olur yoksa adaptör markasını mı yükselteyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, Wi-Fi adaptörü ile modeme bağlanıyorum bilgisayarda ama fazla iyi değil. Markası Tenda 300Mbps Mini Wireless ama beğenmedim. Twitch'de yayın izlerken donmalar oluyor 360'dan yukarısı sorun diyorum ki internet kablosu ile modeme bağlanayım daha mı iyi olur yoksa adaptör markasını mı yükselteyim?

Ehternet tartışmasız en iyi bağlantı şekli. Tabii kaliteli bir kablo da kullanmanız lazım.

Arkadaşlar, Wi-Fi adaptörü ile modeme bağlanıyorum bilgisayarda ama fazla iyi değil. Markası tenda 300Mbps mini Wireless ama beğenmedim. Twitch'de yayın izlerken donmalar oluyor 360'dan yukarısı sorun diyorum ki internet kablosu ile modeme bağlanayım daha mı iyi olur yoksa adaptör markasını mı yükselteyim?

Kesinlikle Ethernet çünkü Wi-Fi ile bağladığında Online oyun oynama şansın kalmaz.

Geri
Yukarı