Ethernet'e bağlı olunduğu halde ping yüksek

Seyfullah Acar

Decapat
Daha fazla  
Ethernet driverının güncel olmamasından kaynaklı bir sorun sanırım ama Ethernet kartının güncel sürücüsünü bulamadım yardımcı olur musunuz?

Dosya Ekleri

• ethenet.png
    ethenet.png
    239,5 KB · Görüntüleme: 32
İnternet’in kendisinin sorunlu olmadığı sonucuna nasıl vardınız peki?:) Türkiye’de Ping sorunu yüzde 99 oranda ISS kaynaklıdır.

İnternet'in kendisinin sorunlu olmadığı sonucuna nasıl vardınız peki?:) Türkiye'de ping sorunu yüzde 99 oranda ISS kaynaklıdır.

Bende dün yaşadım bu sorunu senin dediğin gibide olabilir ama telefondan hız testi yaptığımda daha farklı ve daha yüksek çıktı. Yani Ethernet'le ilgili sorunlarda olabilir.
@Seyfullah Acar yeni bir Ethernet kablosu deneyebilirsin bence.

Bende dün yaşadım bu sorunu senin dediğin gibide olabilir ama telefondan hız testi yaptığımda daha farklı ve daha yüksek çıktı. Yani Ethernet'le ilgili sorunlarda olabilir.
@Seyfullah Acar yeni bir Ethernet kablosu deneyebilirsin bence.
4 k video açabiliyor biliyorum hız ve ping farklı şeyler ama zaten wifi ile bağlıyken 1080p deneyimi ile bile ping aynı değerlerdeydi yani ben sorunun driver sorunu olduğunu düşünüyorum çünkü 2019 illaki güncel sürümü vardır ama bulamadım
İnternet’in kendisinin sorunlu olmadığı sonucuna nasıl vardınız peki?:) Türkiye’de Ping sorunu yüzde 99 oranda ISS kaynaklıdır.
Benim anlam veremediğim wifi ile bağlandığımda da 80-100 ping arası ethernette de yani bu durumda bir iş var

Geri
Yukarı