Etkileyici Ses Efekti

• Konuyu başlatan CanFakedead
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 2B
C

CanFakedead

Ziyaretçi
Merhabalar ben CanFakedead. Başlık garip olabilir ama merak ettiğim bir konu var. Aşağıdaki facebook video linkinde bir video var. Teoman Topcu isimli birisine ait. Videoda kişi konuşurken ki sesi gerçekten çok hoş. Kulağa sert gelen ve etkileyici bir ses tonu var. Bu tarz sesi nasıl elde edebilirim ? Elbet efektler ekleniyordur. Bu efektler nelerdir ve hangi programlar kullanılıyordur ? Bu konu hakkında beni aydınlatırsanız sevinirim.

Video :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sesi düzenleyerek bir noktaya kadar etkileyebilirsin, en iyisi bununla ilgili bir kaç site var araştırırsan bulabilirsin, makul fiyatlarda seslendirme yapıyor sanatçılar.

Rica etsem bana bir tane site önerirmisiniz. Makul bir fiyata bir kaç kelimelik bir seslendirme yaptıracağım.

Rica etsem o sitelerden önerirmisiniz ? Bi kaç kelime seslendirtcem de.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı