Etraftaki sesleri dinleme uygulaması var mı?

ddr1

Hectopat
Yer
İstanbul
Biraz muzurluk yapıp arkadaşımı uzaktan dinlemeye karar verdim. Kablosuz kulaklığımı alıp öbür odaya gideceğim ve o sırada IPad'imi arkadaşımla bırakacağım. O sırada da arkadaşımı dinleyeceğim. Bunun için bir uygulama var mı? Varsa bedava olması lazım. Bu arada arkadaşıma önceden söylemiştim, yani özel hayata müdahale etmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aslında bir konu daha açmıştım ama yanlış anlaşılmış. Şimdi ben arkadaşım odada otururken kablosuz kulaklığımı alıp öbür odaya geçeceğim ve IPad'imi orada bırakıp gideceğim, sonra öbür odadan onu dinleyeceğim. Ama dediğim gibi yanlış anlaşılmasın, o zaten biliyor ve dün ona hazırlıklı ol dedim. Tamam yarın sana yapacağım dedim yani yanlış anlamayın diye diyorum. Böyle bir uygulama var mı?

Biliyorsa niye yapıyorsunuz onu anlamadım. Belli ki bilmeyen birine yapacaksınız, bir şey demeyelim diye biliyor ayaklarına giriyorsunuz.

Hayır arkadaşım özel bir şey konuşmuyor, arada yapıyoruz birbirimize.
IPad ayarları > denetim merkezi > altta ''daha fazla denetim'' başlığı altında ''işitme'' seçeneğine basıyorsun.
Kulaklığını takıp ortam seslerini dinliyorsun.

NOT: IOS 14 sürümü ile gelen yeni bir özellik, iPad'de var mı bilmiyorum.

Google in bu uygulamasıyla bunu gerçekleştirebiliyorsunuz ancak kullanım amacı bunun için değil ayrıca da hoş değil. Yapmamanız temenni ediyorum

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230604-043357_Google Play Store.jpg
    Screenshot_20230604-043357_Google Play Store.jpg
    68,6 KB · Görüntüleme: 25

Geri
Yukarı