ETS 2 açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

WiSo

Hectopat
Daha fazla  
Ekran kartı
GTX 1650
İşlemci
Ryzen 3 1200
İyi sosyaller.

ETS 2 almıştım 2 sene önce ve eski bilgisayarımda 1 saat civarı oynamıştım. Dün 1 sene önce aldığım bilgisayara ilk defa yükledim ETS'yi ve Steam Cloud dosyaları yüklensin mi diye sordu. Ben de onay verdim. Oyun yüklendikten sonra oyna diyorum, önce siyah bir ekran geliyor. Sonra tekrar masaüstüne geliyor ve oyun kapanıyor. Silip tekrar yüklemeyi, eski kayıt dosyalarını silmeyi, Microsoft visiual C++ sürümlerini kaldırıp tekrar kurmayı, güvenlik duvarını kapatıp tekrar başlatmayı, dosya doğrulamayı denedim fakat hiçbiri işe yaramadı.

Bu sorunu nasıl çözebilirim?

İyi sosyaller.

ETS 2 almıştım 2 sene önce ve eski bilgisayarımda 1 saat civarı oynamıştım. Dün 1 sene önce aldığım bilgisayara ilk defa yükledim ETS'yi ve Steam Cloud dosyaları yüklensin mi diye sordu. Ben de onay verdim. Oyun yüklendikten sonra oyna diyorum, önce siyah bir ekran geliyor. Sonra tekrar masaüstüne geliyor ve oyun kapanıyor. Silip tekrar yüklemeyi, eski kayıt dosyalarını silmeyi, Microsoft visiual C++ sürümlerini kaldırıp tekrar kurmayı, güvenlik duvarını kapatıp tekrar başlatmayı, dosya doğrulamayı denedim fakat hiçbiri işe yaramadı.

Bu sorunu nasıl çözebilirim?
Steam ETS 2 başlatıcısını değiştirmeyi dener misin?

Üstteki arkadaşın dediği tavsiye işe yaramazsa, driverlarını güncellemeyi dener misin ? Yanlış anlamadıysam uzun zamandır kullanılmayan bir bilgisayarda çalıştırmaya çalışıyorsun.

Steam ETS 2 başlatıcısını değiştirmeyi dener misin?

Hepsini denedim. Safe mod, DirectX, normal başlatıcı ve bunların 32 Bit versiyonları.

Üstteki arkadaşın dediği tavsiye işe yaramazsa, driverlarını güncellemeyi dener misin? Yanlış anlamadıysam uzun zamandır kullanılmayan bir bilgisayarda çalıştırmaya çalışıyorsun.

Driver güncellemesini de denedim. Her gün kullandığım bilgisayarım. Geçen sene aldım ve bu bilgisayara ilk defa yükledim. Kayıt dosyaları eski bilgisayara ait.

Yeni konular

Geri
Yukarı