ETS 2 Alınabilir Dorse Gözükmeme Sorunu

Yer
Çanakkale
Daha fazla  
ETS 2'de alabileceğim dorseler gözükmüyor. Yani iş bul kısmından bir iş bulacağım ama hangi şehire tıkladıysam tıklayayım dorse gözükmüyor. İnternette konsolu açıp "g_force_economy_reset 1" yazınca düzeleceği ile ilgili yazılar gördüm ama olmadı.

Bu sorunu multiplayer'da mı yaşıyorsunuz? Dediğiniz komut ile ekonomiyi sıfırlayarak sorununuzu çözebilirsiniz. Ancak uğraşmak istemiyorsanız single player'da kendi tırınızı alana kadar kendinizi geliştirin. Sonra multiplayer'da uyuyarak veya servise ışınlanarak yeni iş çıkmama sorununu çözebilirsiniz.

Bu sorunu multiplayer'da mı yaşıyorsunuz? Dediğiniz komut ile ekonomiyi sıfırlayarak sorununuzu çözebilirsiniz. Ancak uğraşmak istemiyorsanız single player'da kendi tırınızı alana kadar kendinizi geliştirin. Sonra multiplayer'da uyuyarak veya servise ışınlanarak yeni iş çıkmama sorununu çözebilirsiniz.
Denerim. Önceden oyundan çıkıp girdiğimde de bu sorunu yaşıyordum ama sonra bu sorun bir kaç kez taşıma yaptığımda olmaya başladı, beş kez oynayınca ya da daha fazla iş yapınca oluyor ve çıkıp girince düzeliyor. Evet "ETS2MP"'de yaşıyordum sorunu. İleride aynı sorun yine olurmu bilemem.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı