ETS 2 Ani FPS Düşmesi

İşletim sistemi
Windows 10

CaptaqinBlack

Hectopat
Yer
16.731098, -169.531296
Daha fazla  
Selamlar, kullandıgım sistem ETS 2'yi rahat rahat açan sistem ama Online'da ani FPS düşüyor mesala trafikte bekliyorum gaza az basıyorum 1 saniyeliğine FPS düşüyor ayarları kısıyorum yine aynı yükseltiyorum yine aynı ne yapacağım? Bunun yüzüne 2 kere ban yedim bir an donuyor adama çarpıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Online'da zaten bu tür FPS droplar çok sık yaşanıyor, ama yine de emin olmak istiyorsanız MSI Afterburner ile sıcaklık değerlerini kontrol edip "darboğaz var mı? Yok mu?" Kontrol edebilirsiniz, ekran kartı sürücünüzü DDU ile kaldırıp tekrar kurabilirsiniz.

Online'da zaten bu tür FPS droplar çok sık yaşanıyor, ama yine de emin olmak istiyorsanız MSI Afterburner ile sıcaklık değerlerini kontrol edip "darboğaz var mı? Yok mu?" Kontrol edebilirsiniz, ekran kartı sürücünüzü DDU ile kaldırıp tekrar kurabilirsiniz.
yok ya darbogaz yoktur zaten baktım degerler aşırı güzel galiba onlineda sıkıntı var geçen gün güncelleme geldi baya bi azaldı benim anlamadıgım benim eski pc aşırı kötüydü siz düşünün 1080 p video açarken sıkıntı yapıyordu o pc de ets`de fps düşüktü ama donma olmuyordu neyse 5 10 dk da bir donuyor güncelleme ile düzelir buraya yazma sebebim ise belki beklemek yerine direkt çözerim :D

Geri
Yukarı