ETS 2 d3d11.dll hatası

İşletim sistemi
Windows 10

lenzz18

Femtopat
Daha fazla  
RAM
16 Gb
Ekran kartı
RTX 3060
Anakart
B550M
Dostlar selam. Euro Truck Simulator 2 oyununda D3D11 hatası alıyorum ve oyunum çok donuyor fakat oyunu OpenGL ile başlattığımda bir sorun olmuyor ama FPS'im çok fazla düşüyor sistem özelliklerim iyi ve oyunu çok iyi şekilde kaldırabilecek durumda.

Ben DX 11 ile başlatınca oyun çöküyordu, sonra DirectX 11 dosyalarımın patladığını fark ettim.

DX dosyaları Windows 10 içine kurulu olduğu için düzetmek çok zor, format atmak zorunda kaldım.

Dostlar selam. Euro Truck Simulator 2 oyununda D3D11 hatası alıyorum ve oyunum çok donuyor fakat oyunu OpenGL ile başlattığımda bir sorun olmuyor ama FPS'im çok fazla düşüyor sistem özelliklerim iyi ve oyunu çok iyi şekilde kaldırabilecek durumda.
sanırım bilgisayarında directx 11 kurulu değil birde microsoft visual c++ sürümlerini tam indir

Bilgisayarıma format attım fakat hala aynı sorunu alıyorum

microsoft visual
Nasıl kontrol edebilirim

Bilgisayarıma format attım fakat hala aynı sorunu alıyorum

Nasıl kontrol edebilirim
Böyle hatalar alıyorum ayrıca local mod veya normal mod indirdiğimde texture sorunları oluyor bazı renkler siyah oluyor

Dosya Ekleri

• Euro Truck Simulator 2 Screenshot 2023.08.31 - 16.48.56.83.png
    Euro Truck Simulator 2 Screenshot 2023.08.31 - 16.48.56.83.png
    1,4 MB · Görüntüleme: 36
Son düzenleme:
Buradan X64 ve X86 olanları indirin.

Buradan da hangi DirectX sürümüne sahip olduğunuzu öğrenebilirsiniz Windows + r çıkan bölüme dxdiag yazıp açın sistem bilgisi bölümünün en altında DirectX sürümü yazar sürümü paylaşır mısınız?

Not: Benim de bu konuda pek bir bilgim yok fikir yürüterek yardımcı olmaya çalışıyorum Microsoft Visual C++ kurmanın herhangi bir zararı yok, faydası da vardır.

Yeni konular

Geri
Yukarı