ETS 2 DLC olmadan alınır mı?

EpiQDuck

Centipat
Daha fazla  
ETS 2 almayı düşünüyorum ancak hiçbir DLC almadan oyun eğlenceli olur mu? Veya bir yerden sonra oyun oynarken "DLC almadan sarmıyor" havası oluyor mu?

Alınır. Arkaya açarsın Ahmet Kaya tın tın gidersin. Ama bir 200 saatten sonra artık DLC ihtiyacı doğuyor. Para vermek istemezsen korsan şekilde sadece DLC verilen linkler var ayrıca içinde bütün DLC'ler oluyor. Ben kullanırken sorun yaşamadım. Ama gene de korsan olduğu için tavsiye etmem bilgisayarına sıkıntı yaşatabilir.

Bir süreden sonra sıkıyor özellikle oyunu çok oynayacak olursan mesafe kısa geliyor ve genelde hep aynı yerleri gezmiş oluyorsun. Bence hiç olmazsa bile birkaç tane harita DLC al.

Bence, adım adım ilerlemelisin. Önce ana oyunu al, haritanın %60 kadarını aç, sıkılmazsan devam et, eğer sıkılırsan, yeni bir harita aç. Eğer dediğim gibi yapacaksan Going-East DLC paketini de al mutkalai maalesef bir yenilik yok dlc paketi üzerinde sadece bir kaç şehir ekleniyor, yollar falan aynı, ama ara dlc olduğu için mecbur gerekiyor. Geleceğe yatırım amaçlı. 😇

Geri
Yukarı