Çözüldü ETS 2 DLC'si iade edilebilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Atahan Kutlu

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese iyi günler. Bugün içerisinde ETS 2 için "Going East!" ve "Road the Black Sea" DLC'lerini satın aldım. Satın aldıktan sonra oyuna girmiştim fakat hiçbir şekilde DLC'de bulunan bölgelere gidip oynamadım. Yine de iade edebilir miyim?

Steam mağazasından alınmış DLC, satın alma işleminden sonraki on dört gün içinde, eğer DLC alındıktan sonra ilgili oyun iki saatten daha az oynandıysa, yani DLC kullanılmadığı, değiştirilmediği veya transfer edilmediği sürece iade edilebilir. Bazı durumlarda, üçüncü şahıslar tarafından sağlanan bir DLC için, Steam tarafından iade yapılamayacağını lütfen unutmayın (örneğin, DLC bir oyun karakterinin seviyesini geri alınamayacak bir şekilde yükseltiyorsa). Bu istisnalar satın almanın yapılacağı Mağaza sayfasında açık bir şekilde gösterilecek.

Herkese iyi günler. Bugün içerisinde ETS 2 için "Going East!" ve "Road the Black Sea" DLC'lerini satın aldım. Satın aldıktan sonra oyuna girmiştim fakat hiçbir şekilde DLC'de bulunan bölgelere gidip oynamadım. Yine de iade edebilir miyim?
Çözülmüş ama yinede yazayım.
DLC'ler alındıktan sonra DLC'nin 2 saat kullanılmaması gerekiyor. 3 saat FH tuning pack kullandığımdan dolayı iademi kabul etmemişlerdi.

Geri
Yukarı