ETS 2 hangi tır daha iyidir?

RAZORONE

Hectopat
Daha fazla  
İyi gunler, ben Steam'den Euro Truck Simulator 2'yi aldım. Gerekli seviye ve parayı kastım şunu sormak istiyorum. 4 tekerli bir tırda hafif yük becerisi yuksekken dingili degistirip 6 tekerli yapınca hafif yukte gerileme oluyor. Ağır yük özelliği artıyor ama hafif yuk geriliyor. Niye boyle aynı şey en güçlü motoru seçince de oluyor. 2 farkli tır yerine bana bir tir önerir misiniz? Bir de süspansiyonları başa çektim aşırı sallanıyor tir bu suspansiyonlar sadece görüntü için değil mi? Yani devrilmesini vs. etkiler mi?

Tabii ki etkiler. Süspansiyon hassasiyetini azalttığına yaylar daha yumuşak olacağı için daha fazla sallanacaktır. Oyun mekanikleri gerçek dünya ile benzerdir.

4 ve 6 teker konusuna gelirsek; 6 tekerde platın altında 2 teker bulunduğu için üstüne daha fazla yük bindirebilirsin ama manevra kabiliyeti azalır. Bunun gibi diğer etkenlerden dolayı hafif yük taşıma becerisi azalır.

Skoda al geç🤣 Benim bildiğim 6 teker ile 4 teker arasında fark var. Oyunu uzun süre oynamıyorum. Ama benim bildiğim sürüş etkiliyor.
eyvallah aynen manevraya doğrudan etki ediyor 4 teker ile 6 teker farkı ama 6 teker alınca niye hafif yük kabiliyeti düsüyor anlamadim

Geri
Yukarı