ETS 2 için başlangıç önerisi

pidee

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GTX1650, i5 9.nesil, 8 GB Ram
Nasıl başlanır bu oyuna? Tavsiyeleriniz neler? (2-3 saat chill oynamıştım sıfırdan başlayacağım, Truckers MP kurmadan.)

Son düzenleyen: Moderatör:
İstersen teslimat yaparak kasarsın yada para hilesi yapabilirsiniz %100 Save profilleri var onu alıp oynayabilirsin genelde tırları sürmek için falan kullaniyolar.

Oyunda kredi çekme özelliği var her gün o krediyi ödüyorsunuz çekerseniz ve faiz de var ama kasılmak çok zor ben 2 kere denedim oyunu sürekli oynayacaksanız kasılabilirsiniz.

Çok para kazanmak istiyorsanız kendi kamyonunuzu almak yerine iş bulma kurumundan şoför alıp kamyonları onlara verin.

Şoförleriniz bir an önce para kazansın istiyorsanız uzun deniz yolculukları olan kısa işleri tercih edin, siz gemide giderken şoförleriniz para kazansın.

Uzun süre oynayacaksanız para zaten kazanılıyor, bence çok önemli değil.

Single oynayacaksanız sıfırdan, hilesiz keyfinize bakın derim. En azından yeni başlayacağınız için keyifli olabilir daha sonra para hilesi ve level hilesi yapmak istersin çünkü oyunda pek bir amacın yok maalesef. Sıfırdan kasmanın güzelliği tır aldığında bazı parçalar level istiyor, onu açmak için uğraşabilirsin bu da eğlenceni arttırır. Garaj alma vs. pek bir anlamı yok maalesef. Oyunda pek bir hedef vs. yok ama eğlenceli olur.

Diğer taraftan trucksbook'a bir bakın derim. Orada farklı kişilerle kendini kıyaslayabilirsin, rekabeti arttırır bu da eğlenceni arttırabilir. Uzun süredir oynuyorum, sormak istediğin bir şey olursa yazman yeterli.

Geri
Yukarı