ETS 2 İtalya ve Fransa DLC'si alınır mı?

bilmeyenbiri

Hectopat
Daha fazla  
İtalya ve Fransa DLC’si toplam 24 TL. Yorumlarda tavsiye etmişler ama sizce değer mi alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer sahip değilseniz Scandinavia tavsiye ederim. Ama sahipseniz İtalya'da falan da gayet güzel yollar var.

Tüm harita DLC leri bende var. Eskiden iyi oynardım. Şu PUBG denen illetle tanışana kadar. Şuan ETS2 yi açmıyorum bile. Yani oynuyorsan al. Ancak DLC haritalar genelde boş oluyor. O meşhur Duisburg-Calais yolu yok mu zamanın çoğu orada geçiyor zaten.

Arkada müzikle tır sürmek çok keyifli oluyor. Scandinavia var bende. Fransa'ya pek bakmadım ama İtalya'ya güzel şeyler koymuşlar gibi. Sanırım alacağım.

Kesinlikle bütün map DLC'lerini almalısınız. Pişman olmazsınız. Pek pahalı değil zaten.

Eğer ETS 2 oynamayı seviyorsan alınır diye düşünüyorum. Şahsen ben bir ara bırakmıştım oynamayı fakat şu DFGT'yi aldım alalı yine çok fazla oynar oldum. Bende kısa zamanda Scandinavia DLC'sini almayı düşünüyorum ki zaten çok pahalı da değiller.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı