ETS 2 joystick tanımama

emresahiner

Centipat
Önceden ETS 2 oynadığım zaman joystick ile oynayabiliyordum fakat şu an hiçbir şekilde oynayamıyorum. Joystick'i tanımıyor, diğer oyunlar da çalışmasına rağmen ETS 2'de görmüyor sebebi nedir? " Oyun orijinal "
Denetim masası > aygıtlar > oyun kumandası yöneticisi'ne tıkladığım da hiçbir etkileşim olmuyor önceden oluyordu. ( Driver'lar yüklü orijinal CD+web sitesi)

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam Gamepad modeli nedir?

Tamam hocam. Bu tip kumandaların destekleri kalkmaya başladı. Xbox 360CE emülatörü var. Kolları tanıtmak için deneyebilirsiniz. Olmaz ise ileride Monster Pusat Pro veya MSI Gamepad alın. Yeni sürüm oldukları için direk olarak Xbox 360 kontrolcüsü olarak gözüküyorlar.

Çok teşekkür ediyorum da ya bilgisayar topluyorum da sepetimde de var aslında sağlam 2 joystick. Bir ara öyle aceleci davranip ucuzlarından kapmıştım 70TL'ye falan almıştım. PES 13 falan atıyorduk arkadaşlarla da almam gerekir evet haklısınız. Eski modellerin pek işi kalmadı
Tamam hocam. Bu tip kumandaların destekleri kalkmaya başladı. Xbox 360CE emülatörü var. Kolları tanıtmak için deneyebilirsiniz. Olmaz ise ileride Monster Pusat Pro veya MSI Gamepad alın. Yeni sürüm oldukları için direk olarak Xbox 360 kontrolcüsü olarak gözüküyorlar.

Ya sen adamın dibisin beee bu uygulamayı arıyordum bir aydır. Bir hayatta kalma oyununda işime yarar diye indirmiştim (ki yaramıştı) sonradan silmişim. Ya çok teşekkür ediyorum

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı