ETS 2 kapalı yollara girme modu

ZİYA_KARA

Centipat
Arkadaşlar ETS 2 için kapalı yollara girme yani çarpılı yollara girme modu vardı bende. PC sıfırlandı kendi kendine şu an o modu bulamıyorum sizde varsa verebilir misiniz? Benim için çok önemliydi, şimdiden teşekkür ederim.

Mod ile yapılmıyor. YouTube üzerinden ETS 2 serbest kamera nasıl açılır yaz. Şu an nasıl yapıldığını pek hatırlamıyorum. Bir sürü video var. Not defterinden bir değişkeni değiştiriyorduk.

Ben mod arıyorum zaten bende kayıtlı 0 kamera daha 5 sene önceden yaptım 0 kamerayı yani...
Ee 0 kamerası ile ışınlanılıyor zaten. Varsa başka bir mod indirip fantezimi yapıcaksın? 0 kamerasına geçip F9 singlede basarsan ışınlanırsın.
Ayrıca 3 yıldır Truckersmp oynuyorum.
Acaba kapalı yollara girip ne yapacaksınız? Azıcık gittikten sonra boşluğa düşeceksiniz. 1 2 yol var kapalı olup girilen. Onada 0 kamerası ile ışınlanılıp giriliyor.

Son düzenleme:
Girilemeyen yollara girilmesi ile ilgili Mod Steam'da var.

0 Kamerasını sormamış arkadaş. Steam atölyesinde diğer kısmında bulabilirsiniz. İlla 0 kamerası yapacağım diyorsanız belgeler>Euro Truck Simulator2>Config dosyasını açın ve dediklerimi yapın.
CTRL+F basıp “Console” aratın. Parantez sizde 0 olacaktır. 1 yapınız. Aynı şekilde developer yazıp aratın. Parantezi 1 yapın ve kaydedin. (Oyun kapalıyken yapınız). Oyuna girdikten sonra 0abasarak istediğiniz yere ışınlanabilirsiniz. İstediğiniz yere geldiğinizde F9 basarak tırı koyun ve oyuna gelin. He uğraşmam derseniz ise Console açın(Tab'ın üstündeki e tuşu) goto duisburg (örneğin) yazınız. İyi oyunlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…