ETS 2'de araç modu nasıl yapılır?

ARDA61

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Biraz net te araştırdım ancak kimse tam anlatmıyor veya bilmiyor veyahüt anlatamıyor. Ben ETS 2 de kendi modumu yapmak istiyorum oyunda 300+ Saatim var ve daha öncesinden de tır - dorse kodları yaptım. Yapmak istediğim araç 3008. İsterse haftalarca sürsün yapması ama yapmayı çok istiyorum nasıl yapmalıyım? Cevaplarınız için teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar. Biraz net te araştırdım ancak kimse tam anlatmıyor veya bilmiyor veyahüt anlatamıyor. Ben ETS 2 de kendi modumu yapmak istiyorum oyunda 300+ saatim var ve daha öncesinden de tır - dorse kodları yaptım. Yapmak istediğim araç 3008. isterse haftalarca sürsün yapması ama yapmayı çok istiyorum nasıl yapmalıyım? Cevaplarınız için teşekkürler.

Araba modunu kendiniz yapmanız zor korna modları ile başlayın daha sonra harita modları sonra araba modlarına geçin.

Merhabalar uzun bir süredir araştırıyorum ancak net bir öğretici video-yazı yok bilen varsa anlatabilir mi? Kendi araba modumu yapmak istiyorum. Şimdiden teşekkürler yanıtlar için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı