ETS 2 korna sesi nasıl değiştirilir?

1. Öncelikle, Euro Truck Simulator 2'nin yüklü olduğu klasöre gidin. Bu klasör genellikle "Belgelerim" klasörünüzde "Euro Truck Simulator 2" veya "Belgelerim\Euro Truck Simulator 2\mod" altında olacaktır.

2. "mod" klasörüne girin ve "sound" adlı bir klasör oluşturun (eğer yoksa).

3. "sound" klasörü içine girin ve "truck" adında bir klasör oluşturun (eğer yoksa).

4. "truck" klasörüne girin ve burada araçların ses dosyalarını düzenleyeceğiniz bir klasör daha oluşturun. Örneğin, "scania" adında bir klasör oluşturursanız, Scania tırları için korna sesini değiştirebilirsiniz.

5. Şimdi, korna sesi için kullanmak istediğiniz ses dosyasını WAV formatında bulun veya hazırlayın. Bu ses dosyasını, oluşturduğunuz "scania" (veya istediğiniz aracın) klasörüne kopyalayın.

6. Ses dosyanızı "korna.ogg" olarak yeniden adlandırın. ETS 2, korna sesleri için OGG formatını kullanır.

7. Oyunu başlatın ve profilinizi seçin. Ardından "Mod Yöneticisi"ne gidin ve oluşturduğunuz "sound" klasörünü aktif hale getirin. Sonra oyunu başlatın.
Artık Scania (veya istediğiniz araç) için korna sesi olarak belirlediğiniz ses dosyasını kullanacaktır. Bu yöntemle diğer araçlar için de korna seslerini değiştirebilirsiniz. Değişiklikleri geri almak isterseniz de aynı şekilde Mod Yöneticisinden devre dışı bırakabilirsiniz.

1. Öncelikle, Euro Truck Simulator 2'nin yüklü olduğu klasöre gidin. Bu klasör genellikle "belgelerim" klasörünüzde "Euro Truck Simulator 2" veya "Belgelerim\Euro Truck Simulator 2\mod" altında olacaktır.
  2. "Mod" klasörüne girin ve "sound" adlı bir klasör oluşturun (eğer yoksa).
  3. "Sound" klasörü içine girin ve "Truck" adında bir klasör oluşturun (eğer yoksa).
  4. "Truck" klasörüne girin ve burada araçların ses dosyalarını düzenleyeceğiniz bir klasör daha oluşturun. Örneğin, "Scania" adında bir klasör oluşturursanız, Scania tırları için korna sesini değiştirebilirsiniz.
  5. Şimdi, korna sesi için kullanmak istediğiniz ses dosyasını WAV formatında bulun veya hazırlayın. Bu ses dosyasını, oluşturduğunuz "Scania" (veya istediğiniz aracın) klasörüne kopyalayın.
  6. Ses dosyanızı "korna. Ogg" olarak yeniden adlandırın. ETS 2, korna sesleri için ogg formatını kullanır.
  7. Oyunu başlatın ve profilinizi seçin. Ardından "mod yöneticisi"ne gidin ve oluşturduğunuz "sound" klasörünü aktif hale getirin. Sonra oyunu başlatın.
Artık Scania (veya istediğiniz araç) için korna sesi olarak belirlediğiniz ses dosyasını kullanacaktır. Bu yöntemle diğer araçlar için de korna seslerini değiştirebilirsiniz. Değişiklikleri geri almak isterseniz de aynı şekilde mod yöneticisinden devre dışı bırakabilirsiniz.

Dostum zahmet etmişsin öncelikle teşekkür ederim fakat işime yaramaz mod olarak yapmak istemiyorum şu yeni man tgx 2020'nin kendi kornasını Scania'ya takmak veya kodlamak mümkün mü bunu istiyordum yine de sağ ol.

Dostum zahmet etmişsin öncelikle teşekkür ederim fakat işime yaramaz mod olarak yapmak istemiyorum şu yeni man tgx 2020'nin kendi kornasını Scania'ya takmak veya kodlamak mümkün mü bunu istiyordum yine de sağ ol.
Onun haricinde nasıl yapabilirsiniz bir bilgim yok hocam, ben kendi bildiğimce bir çözüm önerisi sundum. Rica ederim, ben teşekkür ederim.

1. Öncelikle, Euro Truck Simulator 2'nin yüklü olduğu klasöre gidin. Bu klasör genellikle "belgelerim" klasörünüzde "Euro Truck Simulator 2" veya "Belgelerim\Euro Truck Simulator 2\mod" altında olacaktır.
  2. "Mod" klasörüne girin ve "sound" adlı bir klasör oluşturun (eğer yoksa).
  3. "Sound" klasörü içine girin ve "Truck" adında bir klasör oluşturun (eğer yoksa).
  4. "Truck" klasörüne girin ve burada araçların ses dosyalarını düzenleyeceğiniz bir klasör daha oluşturun. Örneğin, "Scania" adında bir klasör oluşturursanız, Scania tırları için korna sesini değiştirebilirsiniz.
  5. Şimdi, korna sesi için kullanmak istediğiniz ses dosyasını WAV formatında bulun veya hazırlayın. Bu ses dosyasını, oluşturduğunuz "Scania" (veya istediğiniz aracın) klasörüne kopyalayın.
  6. Ses dosyanızı "korna. Ogg" olarak yeniden adlandırın. ETS 2, korna sesleri için ogg formatını kullanır.
  7. Oyunu başlatın ve profilinizi seçin. Ardından "mod yöneticisi"ne gidin ve oluşturduğunuz "sound" klasörünü aktif hale getirin. Sonra oyunu başlatın.
Artık Scania (veya istediğiniz araç) için korna sesi olarak belirlediğiniz ses dosyasını kullanacaktır. Bu yöntemle diğer araçlar için de korna seslerini değiştirebilirsiniz. Değişiklikleri geri almak isterseniz de aynı şekilde mod yöneticisinden devre dışı bırakabilirsiniz.

1.49 da denedim ancak işe yaramadı ne yazik ki. Rica etsem yardımcı olabilir misiniz?

1.49 da denedim ancak işe yaramadı ne yazik ki. Rica etsem yardımcı olabilir misiniz?
Yok çünkü arkadaşım yok.4000 saat Ets'm var.Yalnızca kodlama ile havalı kornaları değiştirebilirsin.Dilersen Discord'da gösteririm.H bastığımız korna değişmez.Tıra özgüdür.N bastığımız havalı korna değişir.Tekrarlayayım mı 5 10 defa?

Yeni konular

Geri
Yukarı