ETS 2 loading ekranında çöküyor

scorp61

Hectopat
Merhaba. Oyunumu Steam'den aldim. İlk aldigimda oyunu rahat oynuyordum multiplayerda dahil. Sonra bilgisayarimin yavaşlamasindan dolayi format attim. ETS 2 yukledigimde oyun normal açiliyor fakat Save sectikten sonra loading ekraninda iyun kapaniyor. Steam'den oyunu DX11 ve OpenGL ile baslattim ama ayni sorun var.
Bu arada oyun kapandiktan sonra tekrar girdigimde ve Save sectigimde çokme tespit edildi diyor. Hiçbir mod kullanmiyorum DLC de kullanmiyorum. Ve bir de loading ekraninda icerik degisimi algilandi navigasyon verisi guncelleniyor diyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eminim. Öneri ve yardımınız için teşekkür ederim.
Yardım edebilecek var mı?
Sorunun nedenini buldum GPU Z'den DirectX kontrol ettim DX 10 destekliyormus 1.35 oynamam gerekiyor yeni PC alana kadar.

Son düzenleme:
@scorp61
Evet görebiliyoruz.

Raporda bir sorun göremedim. Hep aynı save'i mi seçiyorsunuz? Başka bir tane seçmeyi deneyin. Ekran kartı sürücüleriniz güncel mi? Değilse DDU ile kaldırıp güncelleyin. Steam üzerinden oyun dosyalarını doğrulamayı denediniz mi? Bilgisayarınızda OneDrive yüklü mü göremedim ama yüklüyse kaldırın.

Bütün bunları sırayla deneyin, çözülürse sorunu hangisinin çözdüğünü de belirtmeyi unutmayın.
abi benim ekran kartı driver vs hersey yaptım oyunu sildim yükledim olmuyor çözümü yokmu bu işin yardimci olsanız
Merhaba. Oyunumu Steam'den aldim. İlk aldigimda oyunu rahat oynuyordum multiplayerda dahil. Sonra bilgisayarimin yavaşlamasindan dolayi format attim. ETS 2 yukledigimde oyun normal açiliyor fakat Save sectikten sonra loading ekraninda iyun kapaniyor. Steam'den oyunu DX11 ve OpenGL ile baslattim ama ayni sorun var.
Bu arada oyun kapandiktan sonra tekrar girdigimde ve Save sectigimde çokme tespit edildi diyor. Hiçbir mod kullanmiyorum DLC de kullanmiyorum. Ve bir de loading ekraninda icerik degisimi algilandi navigasyon verisi guncelleniyor diyor.
knk bendede aynı sorun var ve ne yaptıysam çözemedim sen yaptıysan yardımcı olurmusun

@scorp61

Abi benim ekran kartı driver vs her şey yaptım oyunu sildim yükledim olmuyor çözümü yok mu bu işin yardimci olsanız.

Kanka bende de aynı sorun var ve ne yaptıysam çözemedim sen yaptıysan yardımcı olur musun?

Kanka benim eski bilgisiyarım DX10 destekliyordu fakat Euro Truck Simulator 2 artık DX11e geçti. Ben de yeni bilgisayar aldım sorun çözüldü.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı