ETS 2 Multiplayer Para Hilesinden Banlanma

Alperen 06

Hectopat
Makaleler
1
Oyunda neredeyse herkesde acayip derecede çok para var, örneğin 28.000.000. Bence kasılması imkansız, hileler diye duydum ben para hilesi yapıyorum sınırsız ban yiyorum. Olayı anlamadım, yardım edebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
SP'de yapsaydın keşke. Speedhack falan açtıysan ban sebebi. Ban itirazı yap.

Hile yaparsanız ban yersiniz. Bu kadar basit. Ortada anormal ve anlaşılamayacak bir durum yok. Bu oyunu oynamıyorum ama 7/24 başından kalkmadan oynayan insanlar var. Bir şekilde kazanıyorlar belli ki.

Bir şeyleri yanlış yapmışsınızdır. Şimdiye kadar 6 7 hesaba milyonlarca para aktardım. Cheat Engine ile singleplayerde yapıp multiplayere öyle geç. Daha sağlıklı olur. Ayrıca hileyi desteklemesem de senelerdir olan bir şeyi kaldırmıyorlar. Demek ki bir sorun teşkil etmiyor.

@Sercan1096 Bak patron konuştu, bu kadar basitmiş ETS 2'de para ve seviye hilesinin bir önemi yok, ban sebebi de değil, TruckersMP forumunda çözülmüş bir konu. Başka hile kullandıysan tabii ki ban yersin.

O oyun da para hilesi ban sebebi degil mi?

Senelerdir herkes yapıyor. Bir uzaklaştırmaya karşılaşanı görmedim veya karşılaşmadım.

Sadece para hilesi serbest. Diğer bütün hileler (Hasarsızlık, hız, güçlü fren, zıplama vb.) kalıcı ban sebebi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…