ETS 2 ne zaman indirime girer?

ETS 2 almayı düşünüyorum fakat 150TL çok fazla geliyor sizce ne zmaan indirime girer?
Steam yaz indirimlerinde kesin girer ama o zamana kadar bir ihtimal girebilir indirime istek listene at. Fiyatı için genelde %75-85 arası indirime giriyor biz de 85 olarak girmiş en çok. 15-45 TL arası olacak almayı düşünüyorsan. Şöyle aslında crack önermeyiz ama haritalarını düzgün bir yerden bulabilirsen indirmeni tavsiye ederim özellikle türkiye haritası oyunda yok ama yapan insanlardan indirebilirsin.

Haziran sonunda yaz indirimleri var , o zaman %95 indirime girer. Ama daha önce indirime girer mi girmez mi meçhul.

29 Haziran'da başlıyormuş.
Steam'de bir oyun azami %90 indirime girebilir, bu yanlış bir bilgi.

Konuya gelecek olursak ETS 2 nerdeyse her zaman indirimde biraz bekleyin haftalık indirimlerde yada büyük indirimde 40 TL civarına düşecektir.

Steam'de bir oyun azami %90 indirime girebilir, bu yanlış bir bilgi.

Konuya gelecek olursak ETS 2 nerdeyse her zaman indirimde biraz bekleyin haftalık indirimlerde yada büyük indirimdd 40 TL civarına düşecektir.
Ben orada oyun fiyatından bahsetmedim.%95 ihtimalle demek istemiştim.

Ardından gelen cümleye de bakarsanız zaman anlamında söylediğim gayet net anlaşılıyor.

Ben orada oyun fiyatından bahsetmedim.%95 ihtimalle demek istemiştim.

Ardından gelen cümleyede bakarsanız zaman anlamında söylediğim gayet net anlaşılıyor.
Öyle bir yazmışsınız ki yanlış anlaşılmaya çok müsait. Anlatım bozukluklarına dikkat edin. İyi geceler.

Ardından gelen cümlede de zamandan bahsettiğim belli oluyor. O kadar da abartılacak bir durum yok. Siz nasıl anlamak istiyorsanız öyle anlıyorsunuz. Uzatmayalım lütfen. İyi geceler.

Yeni konular

Geri
Yukarı