Çözüldü ETS 2 ProMods nasıl kurulur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

sadık saner

Femtopat
Daha fazla  
RAM
16
Ekran kartı
gtx 150 süper
Anakart
msı
İşlemci
ryzen 5 3500x
Merhaba ETS 2'nın map bosster adlı DLC'sini satın aldım sonrasında oyunla bırlıkte yukledım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodaki her şeyi yaptım ancak ETS 2'yı açıp mod yoneticisine geldiğimde mod uyumsuz diyor nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Merhaba ETS 2'nın map bosster adlı DLC'sini satın aldım sonrasında oyunla bırlıkte yukledım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodaki her şeyi yaptım ancak ETS 2'yı açıp mod yoneticisine geldiğimde mod uyumsuz diyor nasıl çözebilirim?

Dün ETS 2'ye 1.48 sürümü geldi, ProMods 1.48 sürümüne daha güncellenmedi o yüzden 1.48 kullanan hiç kimse promodsa giremiyor / oynayamıyor şu anda. ProMods'un 1.48'e güncellenmesini bekleyeceksiniz.
online olarak pro mods şu anda oynayamıyoruz sadece offline 1.47 oluyor doğru muyum yoksa online truckers mp den oynayabilen var mı ?

Yeni konular

Geri
Yukarı