Oyun ETS 2 Steam'de 37,25 TL!

2000 TL ile direksiyon+vites var mı? Şu an en ucuz vites Logitech'in o bile sadece vitesi 1500 TL. Thrustmaster setim için vites bakıyorum sadece vites 7000-8000 TL civarlarında. ETS 3 çıkar mı bilmiyorum ancak ETS 2'nin grafik motoru yetersiz. Uzak cisimlerde aşırı bir texture flickering sorunu var. Uzak cisim detayları çok düşük. Bir de anti aliasing kabin içi iyi ancak uzak için yetersiz. Ve sorun da aracı sürerken kabine değil uzağa bakmamızda. Işıklandırma güncellemeyle iyi olmuş ancak grafik konusunda daha efektif güncellemeler bekleriz.
Evet dlc olarak ya da güncelleme olarak bi texture gelse iyi olur dlc saçma kimse daha iyi grafikler için dlc koymaz dlc olarak gelse de oyundan pahalı olacağı mutlak bir doğrudur ya da remake remaster vb çıksa tadından yenmez

Tamam o kadarını biliyoruz artık yeter anlatıp durmayın evet siz 9,75'e aldınız bravo. Ben de 30 bin TL'ye sıfır araba almıştım.
Gerçekten sürekli bu aklımda olduğu için oyunu almak istemiyorum. Birkaç ay öncesine kadar 10 lira olan oyun şimdi DLC'ler ile indirimdeyken bile 1000 TL'ye yakın indirimsiz zaten 1000 TL'yi hayli hayli aşıyor.

Bende zamanında 7 TL'ye almıştım oyunu :) Şu hale bak :D

Her oyunun sevildiğini anlarım da bu oyunun neden bu kadar sevildiğini hala anlayamıyorum.
Hocam modu çok fazla çünkü. O yüzden olabilir mi ? Tırlar günümüzdekilerle birebir. ATS'deki gibi Amerikan yapısında değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı