ETS 2 Truckers MP Security Contex Hatası

fatih murdock

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yukarıda da bahsettiğim gibi ETS 2'de Security Contex hatası alıyorum kaç haftadır sorunu çözemiyorum, önceden böyle bir sorun yoktu. Antivirus programından falandır diye düşüdüm ama nafile. Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam dün aynı sorunu yaşadım, TruckersMP silip yüklediğim halde devam etti. Ben de "Documents\Euro Truck Simulator 2\config.cfg" dosyasını silerek düzelttim.

1-TruckersMP'yi tamamen kaldırıp tekrar yükle.
2- ETS'yi çalıştırmadan bahsettiğim Config dosyasını sil (tabii yedeğini al bir yere) .
3- Opsiyonel: Ben "AppData\Roaming" klasöründeki TruckersMP klasörünü de elle sildim ama oyunu açınca yenisi gelmemiş, yine de iki gündür herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Riski var mı bilmiyorum, istersen bir yedek alıp onu da sil, sana kalmış.
4- Opsiyonel (Ben yapmadım): Modemine bir reset atarsan da iyi olabilir.

Bunları yaptıktan sonra ETS'yi çalıştırdığımda yeni bir config dosyası oluşturdu ve multi açıldı. Hatta yedeklediğim config'i de tekrar yükledim, böylece ayarlarım da geri geldi.

Eğer bir rastlantı falan değilse ben bu şekilde çözdüm. Bir dene sen de.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı