ETS 2 Türkiye Haritası Modu Oyundan Atıyor

MX150 sefiri

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Laptop: Lenovo ideapad 330 15-IKB
Ekran kartı: Nvidia MX150
İşlemci: İ5 8250u
Ram: 8 GB
Depolama: 480 GB SSD
Kasa
Ekran kartı: AMD radeon afox rx 6600xt
İşlemci: AMD ryzen 5500
Ram: 16 gn apacer panther
Depolama: WD 1TB HDD + Hikvison 512GB m2 SSD
Monitör: MSI Optix G24C4
Klavye: Logitech G213 Prodigy
Mouse: Logitech G300s
Kulaklık: Gamepower Luna

3D yazıcı #1: Ender 3 (Hudson "Doc" Hornet)
3D yazıcı #2: Ender 3 NEO (Ligthning "Rookie" McQueen)
Meslek
Otomasyon öğrencisi. (Elektrik-elektronik, Mekanik, Yazılım, Donanım, Grafik Tasarım, 3D model tasarımı ve basımı)
Merhaba, elimde tüm DLC'ler olmasına rağmen YKS Team Türkiye modu oyundan atıyor. Sebebini anlamış değilim. Öneri ve görüşlerinizi bekliyorum.
Sahip olduğum harita DLC'leri;
Beyond Baltic Sea
Going East
Scandinavia
Vive la France
Italia

Ekran Görüntüsü (165).png

Ekran Görüntüsü (166).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun içi farklı bir mod kullanmıyor olabilirsin mod ayarları gir ve bütün modları kaldır ve oyun kaydedip çık ve daha sonra oyuna tekrar gir ve sadece Türkiye harita modunda olan modları seç başka mod seçme
Öyle deneyebilirsiniz hocam.

harita modunu yüklemeden önce scania tır modu ve 403 otobüs mdounda sorunlar çıktı araç renkleri siyah oldu ve kabinde kararma oldu . Sorun kaynağı nedir
Oyun içi farklı bir mod kullanmıyor olabilirsin mod ayarları gir ve bütün modları kaldır ve oyun kaydedip çık ve daha sonra oyuna tekrar gir ve sadece Türkiye harita modunda olan modları seç başka mod seçme
Deniyorum Hocam şimdi
Hocam denedim fakat yine attı dlcler modsuz çalışıyor artık tek şüphem oyunda sorun var şimdi dosyaalrı kontrol edicem

harita modunu yüklemeden önce scania tır modu ve 403 otobüs mdounda sorunlar çıktı araç renkleri siyah oldu ve kabinde kararma oldu . Sorun kaynağı nedir

Deniyorum Hocam şimdi

Hocam denedim fakat yine attı dlcler modsuz çalışıyor artık tek şüphem oyunda sorun var şimdi dosyaalrı kontrol edicem
Benim aklıma gelen fikir bu hocam sen bir kontrol et tabi.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı