ETS 2 West balkan DLC'si ne zaman indirime girer?

SELAM BEBEK

Centipat
Daha fazla  
ETS 2'de West balkan DLC'si ne zaman indirime girer?

Son düzenleyen: Moderatör:
ben de buna bakıyorum, tek eksiğim bu ve eski olduğu için daf xf mod dlc'si. paket içinde tek kalmış, 7,2 dolara düşüyor şu an 9 dolardan, alsam mı bilemedim. promods'ta şart olsa indirimsiz almam gerekir, tl her gün değer kaybediyor zaten adı lazım değilin sayesinde...

Baltic Bundle ve İbera yi aldıysan gerisi çok önemli değil. Haritayı genişletmiyor bu DLC, ben alıp iade etmiştim. Bir fark göremedim aldığım zaman.

Baltic Bundle ve İbera yi aldıysan gerisi çok önemli değil. Haritayı genişletmiyor bu DLC, ben alıp iade etmiştim. Bir fark göremedim aldığım zaman.
promods için mi diyorsun? öyleyse iyi ama illaki şart koşmayacaklar mı bu dlc'yi de bir süre sonra, diğerleri gibi?

ProMods için mi diyorsun? Öyleyse iyi ama illaki şart koşmayacaklar mı bu DLC'yi de bir süre sonra, diğerleri gibi?

Zorunluluk derken ne gibi bir şey olur bilmem ama öyle çok büyük bir değişikliği yok, Arnavutluk Bosna Hersek Sırbistan vs orlara gidebiliyorsun aldığın zaman. Çıkacak şu 3 DLC bence daha önemli. Burlar olduğu için bir fark göremediydim ben aldığına değmez bence 7-9 dolar. Mediterranean Bundle ve Baltic Bundle varsa öyle gerekli bir DLC değil bence.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-04-15 125145.png
    77,6 KB · Görüntüleme: 16

Sanırım her yeni map DLC'si eklediklerinde bir önceki map DLC'si de indirime girmeye başlıyor. Yunanistan DLC'si oyuna eklenince West balkan da indirime girmeye başlayacak fakat bu sefer yeni map eklenene kadar Yunanistan DLC'si indirime girmeyecek.

öyle gibi, fırsat bu fırsat ats'nin dlc'lerini aldım ben de bu sefer pas geçip. yakın zamanda bir indirim festivali geliyor gene steam'e, onda indirimi girer mi bakacağım.

o değil de bir tane yunan yayıncı bile yoktur herhalde ets oynayan ama adamlar türkiye'yi bırakıp yunanistan dlc'si yapıyor.

Oyuna olabildiğince Avrupa bölgelerini ekliyorlar zaten bu sebeple Türkiye'nin Avrupa'da bulunan kısmını eklediler. Tüm Avrupa ülkeleri tamamlanınca diğer Avrupa dışı bölgeleri mutlaka ekleyeceklerini düşünüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…