ETS 2 Zorlu/Virajlı Yollar Listesi

Negan Smith

Kilopat
Makaleler
1
Sizlere zorlu ve virajlı yolları bulunduran bir liste hazırlamak istedim. ETS 2 haritası yakınlaştırma konusunda özürlü olduğu için ölçeklendirme iyi olmadı ama olduğu kadar.

Bergen - Stavanger

İskandinavya DLC'si gerektiren 421 kilometrelik virajlı rota.

Bergen - Oslo

Aynı şekilde İskandinavya DLC'si gerektiren 576 kilometrelik virajlı rota. ETS 2 Multiplayer'da kalabalık olabilir.

Efsane Duisburg - Calais yolu.

DLC gerektirmeyen, orta derece virajlı 488 kilometrelik rota. ETS 2 Multiplayer'da meşhurdur, Simulation 1 sunucusunda bu rotada binlerce tır oluyor. Sabırsız biriyseniz ve usta değilseniz sakın denemeyin, ban garantili.

Reims - Liege kavşağı

246 kilometrelik virajlı rota.

Frankfurt - Prag

Kesintisiz 400 kilometre virajlı rota. Sağa sola dönmek yok!

Lyon - Bern

346 kilometrelik rota.

Milano - Zürih kavşağı

Çok keskin virajların bulunduğu 450 kilometrelik rota.

Clermont - Ferrand - Torino

Bazı yerleri düz, bazı yerleri de virajlı 593 kilometrelik rota.

Limoges - Montpeliier arası

Limoges - Montpellier arası 300 kilometrelik virajlı rota.

Torino - Bern

335 kilometrelik sık virajlı rota.

Sonunda bitti, Kara Şimşek size iyi oyunlar diliyor!

Milano - Zürih kavşağı
Ciğerimi söktü zamanında.

ETS2'nin orjinal haritasi kadar kötü bir harita yok. Map kullanın. Çukur, tümsek, toprak yol ve virajlar çok iyi oluyorlar.

Türkiye Haritası modunda (YKS Team'in hazırladığı) yanlış hatırlamıyorsam Malatya yolundaydı çok acayip yol yapmışlar. Araç olarak NZU tır modu vardı. Epey bir zorlamıştı beni.

Türkiye Haritası modunda (YKS Team'in hazırladığı) yanlış hatırlamıyorsam Malatya yolundaydı çok acayip yol yapmışlar. Araç olarak NZU tır modu vardı. Epey bir zorlamıştı beni.
Türkiye modunda Antalya - Mersin yolu ve Doğu Anadolu'daki yollar çok zorluydu diye hatırlıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…