ETS 2'de 500 bin borç kapatılır mı?

Menemen Baronu

Hectopat
Yer
Trakya
Bankadan 100+400 toplamada 500k kredi çektim. Bir tane sıfır actross, bir de ikinci el bir tane scaia ve Renault marka çekici aldım. 2 çalışan da şu an çalışıyor. Şirket bölümünde haftalık 17k kar gözüküyor fakat kredi borcu günlük 8K kesiyor. Ben de ortalama 8K getirisi olan iş yapıyorum. Şu anda param 40k. Sizce bu borç kapanır mı? Kapatmam için tavsiyeleriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ah be oyunda bile borcumuz var :d

Tmp oynuyorsaniz en pahalı yükü ve istediğiniz uzak bir rotayı seçerek iyi para kasabilirsiniz. Tabii biraz hile gibi ama ne bileyim.😀

Mesafesi en uzak olan feribota bin. Sürekli git-gel yap. Saat geçtiği için çalışanlardan hızlıca gelir gelecek ve borcun bu gidişle kapanacak. Eksiye düşmemeye çalış. Düşersen kendin çalış farkı kapat. Ya da en düşük krediyi çek.

Tmp oynuyorsaniz en pahalı yükü ve istediğiniz uzak bir rotayı seçerek iyi para kasabilirsiniz. Tabii biraz hile gibi ama ne bileyim.😀
Yok single

Mesafesi en uzak olan feribota bin. Sürekli git-gel yap. Saat geçtiği için çalışanlardan hızlıca gelir gelecek ve borcun bu gidişle kapanacak. Eksiye düşmemeye çalış. Düşersen kendin çalış farkı kapat. Ya da en düşük krediyi çek.
Tavsiye için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı