ETS 2'de her sürüşün ortasında motor arızalanıyor

Dramasico

Centipat
Daha fazla  
ETS 2 indirdim yeni başladım her seferde motor arızalanıyor tamire para vermekten para kalmıyor artık. Yanlış mı sürüyorum bilmiyorum ama her ama her seferde motor bir defa arızalanıyor. Çözemedim bir türlü nedeni nedir bunun? Bu arada sıralı sistemde sürüyorum.

ETS 2 indirdim yeni başladım her seferde motor arızalanıyor tamire para vermekten para kalmıyor artık. Yanlış mı sürüyorum bilmiyorum ama her ama her seferde motor bir defa arızalanıyor. Çözemedim bir türlü nedeni nedir bunun? Bu arada sıralı sistemde sürüyorum.

Hasar veriyorsan tıra motor arızası verir.

Sence? Çok kaza yaptığın için olabilir mi?

Çarparsan araç hasar alır ve motor arıza verir. 20 tonluk tırla 150KM/H'yi aşmayı çalışmayın.

Hasarlı hasarsız her seferde motor arıza veriyor hatta dün Full tamirden çıkar çıkmaz ilk gaza bastıgım an yine motor arızası uyarısı geldi

Çok kaza yaptığımı belirtmedim?

Belirttiğin şeyin olması imkansız. Ya bir mod kullanıyorsun ve modlar çakışıyor ya da havalı fren simülasyonu açık oda aslında motor arızası vermiyor da neyse.

Yeni konular

Geri
Yukarı