ETS 2'de RX 7600 XT'nin 72 derece olması normal mi?

Fanlar kaç RPM de hocam.

70 derece iken.

2400-2600MHz

Hocam jelatini sökün.

Evet. Jelatinleri sökmezseniz ısı artar. Artmasa bile bir süre sonra eriyip çirkin görüntü oluşturur.

Evet hocam düşündüm çıkarmayı babam gelip neden çıkartıyorsun yepyeni zaten dedi. Bende ısıyı artırır dedim çıkarma dedi birazdan söküp çıkartırım. Teşekkürler.

2400-2600MHz

Evet hocam düşündüm çıkarmayı babam gelip neden çıkartıyorsun yepyeni zaten dedi. Bende ısıyı artırır dedim çıkarma dedi birazdan söküp çıkartırım. Teşekkürler.

Fan hızı hocam işlemci hızı değil.

72 derece normal bir sıcaklık.

Merhaba arkadaşlar. Yeni bir ASUS Dual RX 7600 XT 16 GB aldım, montajını bugün yaptım ve Euro Truck Simulator 2'ye girdim. Ardından 72 derecelere çıktı. Bu değerler beni önceki kartımdan fazla olduğu için biraz şüphe uyandırdı. Ekran fotoğrafınıda bırakıyorum.

Eki Görüntüle 2114400
Normal diyenler neye göre normal? ben ets oynarken kart 57-58 dereceyi geçmiyor.

Normal diyenler neye göre normal? Ben ETS oynarken kart 57-58 dereceyi geçmiyor.

Hocam her kartın soğutma sistemi bir değil 80 85'e kadar normal sayılır belki sizin kartınızın soğutma sistemi daha iyidir.

Arkadaşlar ekran kartının jelatinleri söktüm, büyük ihtimal havalandırma sıvı soğutma tarafında fanları yanlış bağladım o yüzden sıcaklık artıyor. Tekrardan söküp toplarım bir ara yardımlarınız için teşekkürler.

@tolgahann_tosun
Sistemin bulunduğu ortamın sıcaklığı, kasanın soğutma performansı, ekran kartının soğutma performansı ve oynanılan oyun gibi birçok faktör var. Benim kartım 60 derece deyip 60 derece üstüne sıcak demeniz doğru değil.

72 derece yüksek değil ama daha serin çalışmasını beklerdim.

@tolgahann_tosun
Sistemin bulunduğu ortamın sıcaklığı, kasanın soğutma performansı, ekran kartının soğutma performansı ve oynanılan oyun gibi birçok faktör var. Benim kartım 60 derece deyip 60 derece üstüne sıcak demeniz doğru değil.

72 derece yüksek değil ama daha serin çalışmasını beklerdim.

Dediğim gibi fanları yanlış tarafa bağladım sıvı soğutma yeri de olmadı. Oda serin olmazsa 80 derece falan olurdu.

Her şeyi yaptım Max 65 gördüm 58-62 arası çalışıyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı