ETS 2'de Sapphire RX 560 çok ısınıyor

ETS 2 artık sistemi zorlayan oyunlardan oldu. Benim ekran kartım da 75-80C'lerde dolanıyor RX 570. oyunun yapısı ile de alakası var artık oyun şişiyor her güncelleme ile teknolojik olarak geri kalıyor. ATS'yi denersen hem FPS hem de sıcaklık farkını görürsün daha güncel bir oyun.

ETS 2 artık sistemi zorlayan oyunlardan oldu. Benim ekran kartım da 75-80C'lerde dolanıyor RX 570. oyunun yapısı ile de alakası var artık oyun şişiyor her güncelleme ile teknolojik olarak geri kalıyor. ATS'yi denersen hem FPS hem de sıcaklık farkını görürsün daha güncel bir oyun.

Trafikteki bazı araçların motor sesleri ve uyku sesi Hard Truck 18 wheels of Steel ile aynı. 😅

1.25 voltaj ve 1550MHZ'de çalışıp 75C'yi geçmeyen Rx 580'imin ağzı açık şuan.
Sizde sorun var gibi hangi kanala bakarsam bakayim 72C'yi geçmiyor ve muhtemelen AMD'nin stock limiti o kadar diye derece oralara çıkıyor, benimki de 72C'ye kadar fanı %30dan fazla çalıştırmıyor.

1.25 voltaj ve 1550MHZ'de çalışıp 75C'yi geçmeyen Rx 580'imin ağzı açık şuan.
Sizde sorun var gibi hangi kanala bakarsam bakayim 72C'yi geçmiyor ve muhtemelen AMD'nin stock limiti o kadar diye derece oralara çıkıyor, benimki de 72C'ye kadar fanı %30dan fazla çalıştırmıyor.
Ets 2 de de öyle mi sıcaklıklar?

Overclocksuz 65C'i geçmez ETS 2'de, overclocklu da 68 anca, o da fan hızları yavaşken zaten. UV yapıp Fan Curve ayarladığımda 58C'i geçtiğini görmedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı