ETS 2'de tır sürüşünde ekran donuyor

İşletim sistemi
Windows 10

Emirhan34181

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenciyim
Arkadaşlar merhaba. Ben ETS 2'yi önceden rahat rahat oynayabiliyordum. Truckers MP falan rahat giriyordum yani. Neyse 1.40 güncellemesinden sonra Truckers MP'den girdiğimde tır sürüşüne geçene kadar sorun yok ama sürüşe geçtiğimde ekran geldiği gibi donuyor ve yaklaşık bir 20 sn. takılıyor, geri geldiğinde ise bağlantı sorunundan serverdan atılıyorum, tekrar girmem için kapat aç yapmam gerekiyor (İnternetle alakalı olmadığına yüzde 5 milyar eminim. LoL'de sabit 30 ms veren netle denedim, gene aynısı.). Önerebileceğiniz herhangi bir çözüm var mıdır? Artık gerçekten sinirlenmeye başladım. Hevesle aldım ETS'yi, 1 ay oynadım Truckers MP'de falan, şimdi giremiyorum. Teşekkürler.

Not: Bu sorunla ilk karşılaştığımda 4 GB RAM vardı, şimdi 6 ama değişen bir şey yok, donanımla ilgili değil yani.

Arkadaşlar merhaba. Ben ETS 2'yi önceden rahat rahat oynayabiliyordum. Truckers MP falan rahat giriyordum yani. Neyse 1.40 güncellemesinden sonra Truckers MP'den girdiğimde tır sürüşüne geçene kadar sorun yok ama sürüşe geçtiğimde ekran geldiği gibi donuyor ve yaklaşık bir 20 sn. takılıyor, geri geldiğinde ise bağlantı sorunundan serverdan atılıyorum, tekrar girmem için kapat aç yapmam gerekiyor (internetle alakalı olmadığına yüzde 5 milyar eminim. LoL'de sabit 30 ms veren netle denedim, gene aynısı.). Önerebileceğiniz herhangi bir çözüm var mıdır? Artık gerçekten sinirlenmeye başladım. Hevesle aldım ETS'yi, 1 ay oynadım Truckers MP'de falan, şimdi giremiyorum. Teşekkürler.

Not: Bu sorunla ilk karşılaştığımda 4 GB RAM vardı, şimdi 6 ama değişen bir şey yok, donanımla ilgili değil yani.

ETS 2 1.40 güncellemesinde grafikler yenilendiği için bu sorun olabilir.
Oyundaki grafik ayarlarını düşürebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı