ETS 2'nin yeni Iberia DLC'si çıktı!

egeoz316

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Ankara
ETS 2'nin son çıkan harita paketi olan Iberia genişletmesi şu an çıkmış bulunmakta. DLC'yi Steam'den 48 TL'ye satın alabilirsiniz. İber yarımadası birçok doğal güzelliğiyle tarihi köyleriyle ve büyük şehirleriyle gezmeye doyamayacağınız yollar içerecek. Ayrıca endüstri bakımından da çok çeşitli bir bölge. İber yarımadasında bulunan Tabernas çölü'nü gezebilirsiniz.

Bu çöl Avrupa anakıtasında bulunan tek çöldür. Akdeniz ve atlas Okyanusu'na bakan birçok önemli limana sahiptir. Araba sanayii konusunda çok gelişmiş bir bölgedir ve birçok araba fabrikası bulunmakta. Algericas şehri üzerinde meşhur gibraltar kayalığını seyredebilirsiniz. Bu yazı küçük bir tanıtım yazısıdır. Daha çok bilgi ETS 2'nin Steam sayfasında mevcuttur.

DLC'nin ekran görüntülerine bakarken sanki grafikler daha da iyileştirilmiş gibi geldi.

Ben 60 TL olur diyordum, beklediğimden ucuz oldu. Aslında bu normal çıktı da Black Sea pahalı çıkmıştı. Kıyas yaptığımız için yanıltıcı oluyor belki de.

1.5 saat boyunca oynadım ve şunu söyleyebilirim ki, harita olmuş. Gerçek hayata benzetme konusunda çok çaba sarf etmişler. Eski harita eklentileri gibi ruhsuz değil, canlı hissettiriyor. Ayrıca güzel coğrafyasıda oyuna bir farklılık katıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı